MOBİL ÖĞRENMEDE GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Kurumunuzdaki tüm sınıf etkinliklerinizi, öğretmen ve öğrenci aktivitelerini cep telefonunuzdan takip edin, kurum içi haberleşin, geri bildirim ve raporlar alın, velilerinizle iletişimde kalın, tekli veya çoklu görüşmeler, toplantılar, online dersler yapın.

 • MobVid TEKNOLOJİSİ

  Mobil ekranınızı bir tahta gibi kullanın,  yapacağınız sesli çözüm videolarını MobVid formatında internet kotanızı yormadan paylaşın.  MOBLEDU’nun  Kullandığı Video Teknolojisi MobVid Kota Dostu Bir Kullanım Sunar 

 • CHAT MODÜLÜ

  Mobledu'da chat ekranları sayesinde diğer kullanıcılar ile anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.Chat ekranlarında dilerseniz doküman gönderip alabilir, dilerseniz de yazılı olarak mesajlaşabilirsiniz.

 • TEST MODÜLÜ

  Öğrenciler test ödevleri şıkları işaretleyerek tamamlarlar ve ödev bittikten sonra öğretmenlerin eklemiş oldukları çözüm videolarını izleyebilirler.

 • ÖDEV MODÜLÜ

  Mobledu ile dilediğiniz zaman sınıflara ödevler atayabilir, bunların takibini yapabilirsiniz.Değişik türlerde dosyaları (pdf, word, power point, excel) ödev kalemi olarak ekleyebilir,

 • EĞİTİM MODÜLÜ

  Mobledu'da dilediğiniz zaman eğitim içerikleri hazırlayıp öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz.Eğitim içeriklerinize kendi çekmiş olduğunuz mp4 videoları ekleyebileceğiniz gibi, MobVid formatındakota dostu yeni içerikler oluşturabilirsiniz.

 • ARŞİV MODÜLÜ

  Arşiv modülü sayesinde chat ekranında gönderdiğiniz veya aldığınız dokümanlarınız hiçbir zaman kaybolmaz. Cihaz değiştirseniz veya uygulamayı silip yeniden yükleseniz bile, dokümanlarınıza ve çözümlerinize ulaşabilirsiniz.

 • CANLI DERS MODÜLÜ

  Canlı derslerinizi programınıza Zoom, Webtv vb. platform linkleriyle ekleyin. Öğrencileriniz ders saatinde otomatik bağlansın.Yayın sonrası, öğretmenin canlı yayın süresini, kaç öğrencinin katıldığını ve canlı yayında ne kadar kaldıklarını raporlayın.

 • VELİ - İDARİ MODÜLÜ

  Veliler öğrencilerine atanmış ödevleri görüp takibini yapabilirler.
  Raporlama ekranları vasıtasıyla eğitim kurumunun sistemden rapor çekebilmesini sağlar. Öğrenci hakkında test , ders konusu ve canlı ders katılımlarını dijital karne olarak detaylı görebilirler.

MOBLEDU SUNUM DOSYASI 

Mobledu'nun Sizlere Sunduğu Özelliklerin Detayları Burada...

E-POSTA BÜLTENİ 

© Copyright 2020 | UĞUR İRENDELİ All Rights Reserved